ورود به پنل کاربری عضویت در سایت سامانه ی پیامک ای شارژ : 2400 24 3000
 
 

شارژ شگفت انگیز ایرانسل

 شارژ شگفت انگیز ایرانسل

شارژ شگفت انگیز ایرانسل ، امکانی است که با استفاده از آن می‌توانید شارژ بیشتر از مبلغ روی کارت شارژ دریافت کنید( 2% شارژ بیشتر) ، به شرط آن که این شارژ در طی مدت زمانی معینی استفاده شود(مدت محدود) . برای مثال، اگر شما شارژ 50000 ریالی را با استفاده از دستور شارژ شگفت انگیز وارد کنید، بیش از ۵۷۰۰ تومان شارژ خواهید داشت، ولی باید این شارژ را طی ۱۰ روز استفاده کنید و بعد از گذشت این ۱۰ روز، این شارژ منقضی و صفر خواهد شد. شارژ شگفت انگیز برای کسانی که طی مدت کوتاهی نیاز به استفاده‌ی فراوان از تلفن همراه دارند، بسیار مناسب است. جدول زیر میزان اعتباری که شما می‌توانید با هر کدام از انواع  کارت شارژ کسب کنید، و مدت زمان اعتبار آن را نشان می‌دهد.

نحوه فعال سازی شارژ شگفت انگیز

 برای فعال‌سازی شارژ شگفت ‌انگیز باید به جای دستور همیشگی شارژ (*۱۴۱*...) از دستور شارژ شگفت انگیز (*۱۴۴*...) استفاده کنید. یعنی بعد از خرید کارت شارژ و دریافت کد شارژ ۱۶ رقمی ایرانسل، آن  را با استفاده از دستور شارژ شگفت انگیز وارد می‌کنید

توجه :

  •  توصیه‌ ی ما به شما خریداران گرامی خرید شارژ از سامانه مطمئن و امن www.iran3ell.net می باشد.
  •  برای اطلاع از میزان اعتبار خود، #۱*۱۴۰* یا #۱*۱۴۱* را شماره‌گیری کنید.
  • شما می توانید با استفاده از شارژ شگفت انگیز مکالمه کرده و یا اس ام اس و پیام چند رسانه ای ارسال کنید و یا از اینترنت استفاده نمایید همچنین می توانید از محصولات ویترین ایرانسل و آهنگ های پیشواز هم استفاده کنید.

 

 

 

ارسال نظر برای مطلب

عنوان پیغام :  
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
متن پیغام :  
تصویر امنی