ورود به پنل کاربری عضویت در سایت سامانه ی پیامک ای شارژ : 2400 24 3000
 
 

راه اندازی فروشگاه شارژ

چگونه یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژراه اندازی کنیم؟


شما هم روزی به کسب درآمد از اینترنت فکر کردید؟؟؟!!!

اینترنت، پتانسیل بسیار مناسبی برای کسب درآمد دارد، چون با یک جامعه چند میلیون نفری در ارتباط هستیم.


خیلی افراد راه های مختلفی را برای کسب درآمد در اینترنت امتحان می نمایند، برخی به نتیجه می رسند و برخی هم نه. بعضی اوقات هم اشخاص به دلیل نداشتن دانش کافی به بن بست می خورند و از ادامه تلاش منصرف می شوند.


اما یکی از ایده هایی که ممکن است به ذهن شما برسد داشتن یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژ است. البته ایده بسیار خوبی است. زیرا محصول ما فیزیکی نیست و نیازی به ارسال ندارد . کافیست کد شارژ را از طریق اینترنت به مشتریان برسانیم.


مسلم است که راه اندازی فروشگاه کارت شارژ به تخصص کافی نیاز دارد و باید سایت ما دارای نرم افزاری باشد که بتواند پول را به صورت آنلاین دریافت کند و شارژها را برای مشتریان بفرستد، در عین حال از امنیت کافی برخوردار باشد.


برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژ، علاوه بر نرم افزار خوب، باید هاست خوب، سرمایه کافی برای تهیه شارژ و نیرویی برای پشتیبانی داشته باشیم.


اما همه ما دانش و پول و شاید وقت کافی برای راه اندازی چنین فروشگاهی نداشته باشیم. ما در ادامه راه ساده تری را برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژ به شما ارائه می دهیم. اما قبل از آن باید بگوییم منظورمان از ما کیست؟راه حل ما برای فروشگاه اینترنتی کارت شارژ

ما به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه فروش اینترنتی کارت شارژ ایرانسل- تالیا و همراه اول، این امکان را به وجود آورده است که به تعداد محدودی از متقاضیان حقیقی یا حقوقی فروشگاه اینترنتی کارت شارژ واگذار نماید.


با استفاده از این امکان متقاضیان می توانند برای خود، یک سایت فروشگاه اینترنتی کارت شارژ با امکانات پیشرفته داشته باشند.


کلیه امور فنی مربوط به راه اندازی و نگهداری سایت توسط کارشناسان شرکت ما انجام می شود و نیازی نیست صاحب فروشگاه با امور فنی سایت آشنا باشد.

به این ترتیب متقاضی بدون نیاز به کار اجرایی و دانش فنی، صاحب وب سایت فروش اینترنتی شارژ شده و تنها به جذب مشتری برای سایت خود می پردازد و درآمد زایی می نماید.

 


امکانات فروشگاه شارژ